Tamamladığınız anket yüzdesi: 0%
Dikkat: Tarayıcınızda JavaScript betikleri kapatılmış. Bu nedenle bu anketteki tüm soruları yanıtlayamayabilirsiniz. Lütfen tarayıcı ayarlarınızı denetleyin.

Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi Üyelik Formu / Turkish Education Association Membership Form

Bu form TED Üniversitesi Ayşe Ilıcak Kütrüphanesi "B ve D blok" için geçerlidir.

Formda zorunlu alanların doldurulmaması halinde üyelik işlemleri tamamlanmaz ve kütüphaneye giriş sağlanamaz.

Form doldurulduktan sonra kullanıcıların kütüphane girişinde, üniversite güvenlik birimi kimlik kontrolü sağlayacak ve kütüphane kullanıcılarına ziyaretçi kimlik kartı temin edilecektir.

Bu formun geçerlilik süresi imzalandığı tarihten itibaren 1 (Bir) yıldır. Bir yılı dolup formunu yenilemeyen kullanıcıların üyelikleri iptal edilecektir.

Kütüphaneden Etkin Şekilde Yararlanmak İçin Uyulması Gereken Kurallar

* Ziyaretçi giriş kartınızı yanınızda taşıyınız ve personel gerek gördüğünde giriş kartınızı gösteriniz.

* Kullanıcıların TEDÜ Ayşe Ilıcak Kütüphanesi haricinde, kampüs içerisinde gezmeleri (oyun alanları, havuz, spor salonu vb.) yasaktır. Güvenliğin tespit ettiği durumlarda kullanıcının kütüphaneden yararlanması süresiz olarak yasaklanır.

* Akademik takvimde belirtilen vize ve final tarihlerinde dışarıdan kullanım kısıtlanacaktır.

* Resmi tatil ve bayramlarda aksi belirtilmediği sürece kütüphane kapalıdır.

* Çalışma saatleri vb. duyurular kütüphanenin web sayfasında yayınlanır. Duyuruları takip etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.

* Kullanıcılar kütüphaneyi çalışma saatleri sürecinde kullanabilirler. Acil durum hallerinde (yangın, su baskını vb.) kütüphaneci, kullanıcıların kütüphaneden çıkmalarını isteyebilir.

* Kişiler şahsi eşyalarından sorumludur. Kayıp ve çalıntı halinde TEDÜ Ayşe Ilıcak Kütüphanesi kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.

* Kütüphane giriş çıkışlarında eldeki çanta, kitap ve eşyaların, gerek görüldüğü durumlarda kütüphane personeline gösterilmesi gerekir.

* Dışarıdan kullanıcılar, tüm kütüphane olanaklarından (basılı ve elektronik kaynaklar, süreli yayınlar, fotokopi hizmeti, kablosuz internet vb.) kütüphane içerisinde yararlanabilirler. Ödünç verme hizmetinden faydalanamazlar.

* Kütüphane içerisine yiyecek ve içecek ile girilmez.

* TED Üniversitesi Ayşe Ilıcak Kütüphanesi’nin hiçbir yerinde sigara içilmez.

* Girişte cep telefonunuzu kapatınız veya sessiz konuma getiriniz.

* Kütüphane içerisinde başkalarını rahatsız edecek şekilde konuşmayınız ve davranmayınız.

 

 

TED Üniversitesi, Ayşe Ilıcak Kütüphanesi üyelik formunda belirtilen kişisel verilerinizi kütüphane üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla sınırlı olarak talep etmektedir. Yukarıda belirtilen kişisel verileriniz kütüphane hizmetlerinden faydalanabilmeniz için kullanıcı hesaplarınızın açılması amacıyla Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü ile paylaşılmaktadır. Kullanıcı hesap bilgileri üyelik formunda belirtilen elektronik posta adresine iletilmektedir. Kişisel veriler; 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5’inci maddesinin 2’nci fıkrasının f bendinde belirtilen ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla TED Üniversitesi’nin meşru menfaati hukuki sebebine dayalı olarak elektronik posta kanalıyla toplanarak işlenmektedir.

 

Kişisel Veri Sahibinin 6698 Sayılı Kanun’un 11'inci maddesinde sayılan hakları ve Üniversite’mize başvuru yöntemleri, TED Üniversitesi Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’nde ve KVKK Başvuru Formu’nda detaylı açıklanmış olup ilgili dokümanlara https://www.tedu.edu.tr/tr/main/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

 

Bu ankette 8 soru var.